Мова:

Дропшипінг жіночого та дитячого одягу від виробника

Виробник модного жіночого та дитячого одягу, фабрика Vikamoda (м. Хмельницький), пропонує співпрацю по системі дропшипінг.

Дропшиппинг - це вид підприємницької діяльності, при якому постачальник відправляє товар безпосередньо клієнту посередника (дропшипера) від його імені.

Як почати співпрацю по системі дропшипінг


  1. 1. Зареєструйтесь на нашому сайті. Під час реєстрації оберіть тип користувача "Дропшипер", в полі "Адреса торгової сторінки" вкажінь посилання на свою торгову сторінку, де будете продавати наш твар (сайт, спільнота в соц. мережах, сторінка Instagram і т.д.). Ваша торгова сторінка має бути "живою": з товарами, підписниками, продажами. Зразу після реєстрації статус вашого акаунта буде "На перевірці". В особистому кабінеті ви можете завантажити каталог фото товарів або скористатися XML прайсом (підходить для імпорту на prom.ua).

  2. 2. Розміщуєте не менше 10 одиниць нашого товару на своїй торговій сторінці (розмір націнки встановлюєте самостійно), після чого зручним для вас способом повідомляеєте про це менеджеру, який перевіряє вашу сторінку і за умови дотримання всіх вимог підтверджує співпрацю. Статус вашого акаунту змінюється на "Підтверджено" і ви можете робити замовлення по оптовим цінам від 1 од. товару.

Порядок оформлення замовлення

  1. 1.Після отримання замовлення від свого клієнта оформлюєте замовлення через кошик на нашому сайті. На сторінці оформлення замовлення вказуєте своє ім'я, прізвище, номер телефону. Далі відмічаєте галочкою пункт “Доставка іншому покупцю” і вказуєте ім'я, прізвище, номер телефону вашого клієнта, а також його місто та відділення Нової Пошти або Укрпошти, обираєте спосіб оплати "Передоплата на картку Приват Банку" і натискаєте “Оформити замовлення”.

  2. 2. Ваш покупець сплачує вам за товар (по ваші ціні), а ви сплачуєте нам за цей товар по оптовій ціні нашого сайту. Різниця між ціною, по котрій ви продали товар своєму клієнту, і оптовою ціною - ваш заробіток, який залишається у вас.

  3. 3. Ми відправляємо товар вашому покупцю і повідомляємо вам номер ТТН в sms-повідомленні або в месенджерах.

  4. 4. Спосіб оплати - 100% передплата на банківську картку (розрахунковий рахунок).

  5. 5. Резерв на товар діє протягом 48 годин. Якщо за цей час оплата не надійшла, заказ анулюється.