Мова:

Дропшипінг жіночого та дитячого одягу від виробника

Виробник модного жіночого та дитячого одягу, фабрика VikaModa (м. Хмельницький), пропонує співпрацю по системі дропшипінг.

Дропшипінг - це вид підприємницької діяльності, при якому постачальник відправляє товар безпосередньо клієнту посередника (дропшипера).

Як почати співпрацю по системі дропшипінг


 1. 1. Зареєструйтесь на нашому сайті. Під час реєстрації оберіть тип користувача "Дропшипер", в полі "Адреса торгової сторінки" вкажінь посилання на свою торгову сторінку, де будете продавати наш товар (сайт, спільнота в соц. мережах, сторінка Instagram і т.д.). Ваша торгова сторінка в соц. мережах має бути "живою": з товарами, наявністю не менше 100 підписників. Одразу після реєстрації статус вашого акаунта буде "На перевірці".

  В особистому кабінеті ви можете завантажити каталог фото товарів (по одному фото на товар). Якщо вам потрібно більше фото - їх можна завантажити безпосередньо на сторінках обраних вами товарів. Для масового завантаження товарів на ваш сайт надаємо YML (XML) прайс (також підходить для сайтів на prom.ua). Для завантаження фото та відео також є канал в Telegram: https://t.me/vikamodaphotovideo 

 2. 2. Розміщуєте не менше 10 різних моделей нашого товару на своїй торговій сторінці (розмір націнки встановлюєте самостійно), після чого зручним для вас способом повідомляеєте про це менеджеру. Якщо всі вимоги виконані - після перевірки статус вашого акаунта буде змінено на "Підтверджено" і ви зможете робити замовлення по оптовим цінам від 1 од. товару. На момент оформлення замовлення вищевказані умови мають бути дотримані, в противном разі, статус дропшипера може бути анульований і продаж товару буде здійснено по роздрібній ціні.
   

Порядок оформлення замовлення

 1. 1.Після отримання замовлення від свого клієнта оформлюєте замовлення через кошик на нашому сайті. На сторінці оформлення замовлення вказуєте своє ім'я, прізвище, номер телефону. Далі відмічаєте галочкою пункт “Доставка іншому покупцю” і вказуєте ім'я, прізвище, номер телефону вашого клієнта, а також його місто та відділення Нової Пошти або Укрпошти, обираєте спосіб оплати "Передоплата на картку Приват Банку" і натискаєте “Оформити замовлення”.

 2. 2. Ваш покупець сплачує вам за товар (по ваші ціні), а ви сплачуєте нам за цей товар по оптовій ціні нашого сайту. Різниця між ціною, по котрій ви продали товар своєму клієнту, і оптовою ціною - ваш заробіток, який залишається у вас.

 3. 3. Ми відправляємо товар вашому покупцю і повідомляємо вам номер ТТН в sms-повідомленні або в месенджерах.

 4. 4. Спосіб оплати - 100% передплата на банківську картку (розрахунковий рахунок).

 5. 5. Резерв на товар діє протягом 2 робочих днів. Якщо за цей час оплата не надійшла, замовлення анулюється.

 • Наявність товарів на сайті оновлюється автоматично кожні 15 хвилин (сайт синхронізований зі складом).
 • Повернення або обмін здійснюється протягом 14 днів з моменту отримання посилки.
 • Доставка відбувається транспортними компаніями Нова Пошта та Укрпошта.
 • Відправки здійснюються з понеділка по п'ятницю.
 • Якщо оплата за товар надходить на наш банківський рахунок до 15:00, то посилка відправляється в той же день (час зарахування коштів залежить від банків).
 • Термін доставки замовлень по Україні становить 1-2 дні.

 •                                                                                                     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ