Мова:

Друк на одязі оптом

Шовкотрафаретний друк

Це спосіб друку, при якому фарба наноситься безпосередньо на тканину шляхом продавлювання через сито. Шовкотрафаретний друк часто використовується для декору одягу з натуральних і комбінованих тканин (футболки, туніки, бандани, сумки, шапки, спецодяг та багато іншого.) Пластизольні та сольвентні фарби, які ми використовуємо, мають велику колірну палітру і підходять для більшості тканин.

Сублімаційний друк

Це вид друку, при якому зображення наноситься на папір, а потім під тиском і температурою переноситься на тканину. Особливість сублімації - це фотографічна якість, 3D-ефекти і повне злиття зі структурою тканини. Вироби, виготовлені сублімаційним друком, стійкі до прання і впливу УФ променів.

Друк термоплівкою

Термоплівки мають широку кольорову гаму і високу оптичну щільність, що дозволяє виконувати різноманітні яскраві малюнки на тканині. Використовуючи термоплівку, можна отримати різні ефекти: матові, глянцеві, еластичні, оксамитові, з дрібними блискітками, з перфорацією і багато інших.

Стрази

Стрази - це кристали зі скла, що імітують дорогоцінне каміння. Вони мають різну форму, розмір і забарвлення. Малюнок створений стразами може бути самостійним декором або доповненням до шовкотрафаретного друку. Застосування: дитячий, жіночий одяг, шарфи, шапки, ремені, сумки та ін..

Ми приймаємо всі пропозиції і замовлення з друку на одязі оптом за телефоном +38 (067) 300-50-29, або на електронну скриньку: info@vikamoda.com.ua